MMS

Dobrý den,
na těchto stránkách najdete rady a přesné postupy aplikace MMS, taktéž zde naleznete názory uživatelů i pacientů a lidí, kteří mají přímé zkušenosti s MMS. Budeme rádi, když se zapojíte do naší diskuze, a přispějete tak k osvětě o MMS. Všechny tyto informace sem umístíme v průběhu tohoto týdne.

V současné době se MMS neuvěřitelně rychle rozšířilo do téměř všech zemí na světě. Jakmile se v nějaké zemi objeví, ve velice krátké době následuje protiútok z řad farmacie či samotných lékařů, zabalený do „upozornění“ státních dozorujících orgánů.
Jim V. Humble i pro Českou republiku velmi důrazně doporučil, aby firmy, které MMS v ČR nabízí, neposkytovali žádné mailové, telefonické či dokonce osobní konzultace o užívání MMS. Pro mnohé je jistě rozčarováním, že jsou odmítnuti, když zavolají s prosbou o radu do firmy, která jim MMS dodala. Pokud ovšem chtějí tyto firmy fungovat, je taková praxe nutná, neboť mnoho jedinců či firem v okolních zemích už z tohoto důvodu muselo ukončit činnost a distribuci MMS zastavit. V ČR se celý projekt připravoval s maximální opatrností a obezřetností. Proto byl nástup MMS v ČR prakticky ze dne na den. Žádáme všechny čtenáře, aby informace o MMS předávali dál, co nejvíce lidem.

I my se snažíme naplnit ideu pana Jima V. Humble o celosvětovém rozšíření MMS. Tento přípravek je nesmírně účinnou zbraní proti opravdu všem nemocem a i v ČR již jsme zaznamenali desítky téměř zázračných zlepšení velmi vážných zdravotních stavů.

V ČR a SR se po zveřejnění zpráv o MMS objevilo několik lidí, kteří začali nabízet „MMS“ v ceně kolem 10 EUR. Lahvičky však neobsahují CHLORITAN SODNÝ=MMS (Chlordioxid) nýbrž CHLORNAN SODNÝ=SAVO. Proto varujeme kohokoliv, kdo by použil CHLORNAN místo CHLORITANU sodného. V případě použití CHLORNANU sodného jde o život! Podvodníků, kteří chtějí vydělávat  a bez odborných znalostí zamění chemické látky je všude plno. Proto nakupujte pouze u profesionálních výrobců (http://www.webareal.sk/mms-kvapky), tam máte jistotu, že to co je uvedeno na obalu je skutečně i uvnitř.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.