Klystýr

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infúze, protože obě metody aplikují MMS do plazmy i k červeným krvinkám. To je názor několika vědců a biologů, kteří studovali metody klystýru. Jinak použití MMS ústy obvykle přináší chlordioxid (pouze) k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma může dopravit chlordioxid i do oblastí, kam se nemusí červené krvinky dostat.
Postup: Nejdříve se vyčistíte čistou teplou vodou (přibližně 1 000 ml). Můžete do ní přidat lžíci soli, 1/2 šálku šťávy z aloe vera nebo jiných složek doporučovaných odborníky na správnou výživu. Postup čištění opakujte dvakrát nebo třikrát. Použijte 1 000 ml teplé vody a snažte se ji nechat tak dlouho, jak můžete, masírujte si břicho, a pak to pusťte ven. Nejlepší je katétr, ale není to absolutně nutné. Katétr je velmi flexibilní, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Potom velmi opatrně katétr zavedete do tlustého střeva tak, aby pak tekutina vytékala asi 30 cm hluboko dovnitř.
V každém případě použijte 1 000 ml a vyčistěte se dvakrát nebo třikrát. Pak vložte MMS do cca 1 dl vody. Použijte stejnou dávku, připravenou stejným způsobem jako nápoj. Dodržujte stejné pokyny jako při nápoji. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Dělejte 2 klystýry denně. Snažte se udržet MMS na místě a umožnit, aby se úplně tekutina absorbovala stěnami tlustého střeva. Postupujte stejně jako při nápoji. Bude to takto účinnější. Pokud máte průjem nebo nevolnost, snižte množství MMS.

Komentáře nejsou povoleny.