Orální (pít) jako tekutina

Do sklenice se kápne připravený roztok chloritanu sodného a 5ti násobné množství aktivátoru – čerstvé citronové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Roztok se promíchá krouživým pohybem sklenice a nechá 3 minuty stát. Sklenice se pak dolije 1 / 2 dl vody, ovocné šťávy nebo bylinkového čaje a po vypití zapije dalším 1-2 dl tekutiny. Ovocná šťáva by neměla být citrusová nebo s obsahem kyseliny askorbové E300, neboť další množství vitaminu C snižuje účinnost roztoku. Vhodná je například čistá jablečná nebo hroznová šťáva. Pokud necháte MMS1 aktivovat trochu déle (do 10 minut), nebo vypijete sklenici dolitou vodou nebo šťávou později (do hodiny), nemá to zásadní vliv na účinnost.

Množství dávky MMS1 se liší podle nemoci, ale platí zásada, že třeba začít vždy pouze s jednou kapkou MMS1 (+ 5 kapek aktivátoru) a dávku postupně po kapce zvyšovat. U dětí nebo velmi nemocných lidí je dobré začít pouze s poloviční či čtvrtinovou dávkou. Pokud jste alergičtí na kyselinu citrónovou, lze použít k aktivaci i ocet CH3COOH  (stejný počet kapek jako při použití kyseliny citronové). Kapátko střední velikosti se dá sehnat v lékárně nebo v internetových prodejnách zaměřených na prodej MMS1, MMS2 a přídavných produktů na jejich aplikaci. Při běžných nemocech (nachlazení, chřipka…) by denní dávka neměla překračovat 30 kapek, záleží však jak reaguje vaše tělo na toto dávkování, jelikož u někoho se nevolnost a průjem muže dostavit i dříve a u někoho třeba vůbec.

Každý uvolněný iont oxidu uhličitého vydrží v těle nejvíce dvě hodiny a jeho produkce z aktivovaného MMS1 se postupně snižuje, a po 12 hodinách zcela skončí. Proto je vhodné užívat MMS alespoň dvakrát denně. Počet užívaných kapek je dobré postupně zvyšovat až na 15 kapek dvakrát denně, v některých závažných případech i více. Pokud nemoc neustupuje, znamená to, že neužíváte dostatek MMS. U mnoha chorob však bude stačit dvakrát denně 6 kapek MMS1 (aktivovaných 30 kapkami kyseliny citrónové). Pokud však chcete dosáhnout zcela čistý stav bez patogenních organismů a těžkých kovů v těle, je ideální během 7 dnů užívat denně dávku 30 kapek MMS. Pak můžete MMS snížit na 6 kapek 2 krát týdně.

V užívání MMS třeba dbát na to, aby léčení neprobíhalo příliš rychle, protože tělo potřebuje čas na vyplavení jedů produkovaných patogeny a jejich pozůstatků. Jak poznáte, že užíváte víc MMS, než je schopnost přirozeného čištění vašeho organismu? Tělo začne vyplavovat zbytky patogenů radikálně a dostanete krátkodobě průjem nebo budete zvracet. Není to sice nebezpečné, ale ani žádoucí, proto vysaďte MMS na jeden den a pokračujte se sníženou dávkou. Každý organismus je v jiném zdravotním stavu, a musíte proto sami najít množství MMS, které bude pro vás vhodné. Pamatujte, že nevolnost se může dostavit vždy pouze tehdy, když MMS hubí více bakterií a virů, jak zvládá váš vylučovací systém odstranit z organismu. Proto nespěchejte. Počkejte, až se odplaví část toxinů z vašeho těla a zesílí váš imunitní systém, a až poté zvyšte dávku, abyste odstranili vážnější nemoci. A pokud máte oslabené ledviny, tak vás musíme upozornit, že MMS v takovém případě nemůžete užívat, protože byste si mohli zvýšeným vylučováním patogenů z těla ublížit.

Daleko účinnější je užívat více malých dávek několikrát denně, jako dvě větší dávky. Méně je někdy více. Při 6 dávkách po 5ti kapkách během dne dosáhnete totéž , jako při dvou velkých dávkách po 15ti kapkách. Přecitlivělejší lidé se tak zbaví i problému způsobeného chutí a vůní MMS. Ta se dá jinak zčásti eliminovat použitím ovocné šťávy, nebo úplně odstranit užíváním MMS v kapslích, které se dají také sehnat na internetu. Menší nevolnost jinak pomůže odstranit vypití sklenice vody, nebo pití MMS hodinu po jídle, kdy není žaludek plný. Z vlastních zkušeností však nedoporučujeme užít MMS ráno na úplně prázdný žaludek. Větší nevolnost můžete utišit užitím vitaminu C, který MMS neutralizuje.

Každá nemoc vyžaduje pro účinnou léčbu trochu jiné množství a čas užívání MMS. Například při akutních onemocněních se doporučuje užívat MMS každou hodinu během 12 hodin. Jednotlivé osvědčené postupy pro různé nemoci naleznete na našich internetových stránkách v sekci “Nemoci“. Pokud se však budete řídit tím, jak bude reagovat vaše tělo, a budete sledovat, jak se cítíte, budete si moci přizpůsobit užívání MMS ideálně svým momentálním potřebám a zdravotnímu stavu, čemuž se žádný univerzální návod nevyrovná.

Komentáře nejsou povoleny.