MMS a DMSO

Výrazné účinky byly dosaženy použitím MMS v kombinaci s tzv. DMSO (dimethyl sulfoxidu). DMSO je látka, která má schopnost rychle pronikat přes pokožku a tkáně, aniž by je poškozovala.

V životu nebezpečných případech, kdy potřebujete extra rychle dostat MMS do těla, může být DMSO použito jako pomůcka. Stačí namíchat 10 kapek MMS aktivovaných 50 kapkami 10% kyseliny citrónové (nebo 10 kapkami 50% kyseliny citronové), po 3 minutách přidat čajovou lžičku DMSO a rychle promíchat (ne déle než 15 sekund). Tuto směs třeba pak okamžitě začít vtírat do pokožky na postižené místo (ať už je to ruka, noha nebo břicho). Důležité je nečekat a směs okamžitě vtírat, protože každou vteřinou ztrácí svoji účinnost.

Před tím než se rozhodnete použít DMSO, je dobré udělat test, zda nejste na tuto látku alergický, nebo zda vaše játra nejsou příliš slabá. Problémy mívá nanejvýš jeden ze 100 lidí. Test uděláte tak, že na umyté a vysušené rameno nanesete kapku DMSO, vetřete ji do jednoho místa pokožky a necháte během 15 minut úplně vsáknout. Pokud během pár hodin nebudete cítit žádnou bolest v oblasti jater, pravděpodobně vám nebude dělat použití DMSO žádné problémy. Pro jistotu ale počkejte dalších 24 hodin.

Na vtírání můžete použít sáček, nebo holé ruce. Pokud budete cítit v místě vtírání pálení, můžete vetřít na tom místě do pokožky vodu, dokud pálení nepomine. Po aplikaci DMSO můžete vetřít do pokožky trochu olivového oleje a šťávy z aloe vera.

Při aplikování MMS1 pomocí DMSO použijte vždy jinou část těla. První den aplikujte směs několikrát denně každé dvě hodiny, druhý a třetí den každou hodinu. Pak tuto metodu na 4 dny přerušte a pokračujte až další týden. Nepřestávejte však užívat MMS orálně.

DMSO je dobře známá látka užívaná lékaři v širokém měřítku od roku 1955 a dá se sehnat v lékárnách nebo na internetu.

Držte se přesně následujícího postupu:
1. Namíchejte si dávku aktivací 10 kapek MMS 50 kapkami citrónové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Několik sekund protřásejte sklenici a vyčkejte 3 minuty.
2. Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a promíchejte pohybováním sklenicí, ale ne déle, než asi 15 sekund.
3. Roztok okamžitě rozetřete po stehnech, pažích nebo po břiše. Při ošetření jiné osoby můžete použít igelitovou rukavici nebo při aplikaci na vlastní tělo holé ruce. Jestliže pocítíte pálení, můžete příště přidat asi 1 čajovou lžičku vody nebo pleť po aplikaci ošetřit směsí olivového oleje a šťávy z aloe vera a podobně. K aplikaci použijte pokaždé jinou oblast těla.
4. Takto postupujte každou druhou hodinu prvního dne a druhý a třetí den každou hodinu. Pak 4 dny vynechejte a příští týden začněte stejně. Přitom ovšem nikdy nepřestávejte brát pravidelné, snášené orální dávky MMS.

Komentáře nejsou povoleny.